Крокуй до своєї мрії!

running-medium-new

У кожного з нас є мрія, котра стає сенсом життя. Адже ми усі різні, але мріємо однаково. Коли нам чогось хочеться, перед нами немає перепон. Але мрії здійснюються тільки тоді, коли людина не стоїть на місці, а робить усе, щоб раніше достигнути самої високої сходинки. Це і є здійснення завітного бажання.

Я хочу розповісти вам казку, котра підтвердить мої слова про досягнення мрії.

«Колись давним-давно жила собі синичка. Вона була дуже самотньою. Її мрія була завести друзів. Але домівка синички знаходилася там, де нема нікого, вона сама літала, ловила черв’яків, купалася у калюжі. Синичка не знала, що за межами її дому криється великий світ, де дуже багато таких самих птиць, як вона. І ось, їй набридла самотність, та вона вирішила відправитись на пошуки друзів. Довго блукала синичка, підіймалася високо в небо та опускалася майже до самої землі – немає нікого. І ось, нарешті, вона зустріла лисичку.

-Добрий день, пане лиса, — привіталась синичка

-Ти мене не боїшся?- спитала лисиця

-А чого мені тебе боятись?

-Підійди до мене ближче, я тебе зовсім не бачу, сліпа стала

Синичка підійшла ближче.

-Ще ближче, люба, хочу добре тебе роздивитись

Тільки-но синичка підлетить до ліси, та відкрила рота, як схватила її за пір’я, синичка нумо летіти, проскочила повз зубів лисички та піднялася далеко у небо. Летить й думає: «нащо мені такі друзі? З’їсти при першої нагоді мене хочуть».  

Літала у пошуках друзів птиця ще довго, як їх можна знайти, якщо тепер усіх боїшся? І ось, бачить вона зграю синичок, підлита до них та питає:

-Добрий ранок, можна я стану вашим другом?

-Звісно, приєднуйся до нашої зграї, будемо ради з тобою дружити.

Так і знайшла синичка собі багато друзів. Вона йшла до своєї мрії та робила великі кроки до перемоги, незважаючи на усі перешкоди».

Ось і людина повинна прямувати до своєї мрії. Життя поставить багато перешкод, щоб збити вас з напряму, але тільки, здолав їх, можливо достигнути того, чого серце прагне більш за все.

Панченко Дар’я