Рідна мова солов’їна

5656

Країна-це саме рідне, що у нас є. Ви ніколи не замислювались, як різноманітна та багата наша українська мова? Скільки слів таять у себе великий сенс! Хочу розповісти вам маленьку історію, після котрої я почала цінувати та гордитися своєю рідною мовою!

Була я якось в маленькому містечку, де люди розмовляли зовсім іншою стародавньою українською мовою. Їх слова здавались мені незрозумілими, я зовсім не впізнавала свою рідну українську мову. Ніколи у житті я не чула нічого подібного. Я почала вивчати ці слова, і згодом вже розуміла цих людей та могла добре спілкуватися з ними. Я і досі пам’ятаю ті часи. Та ці нові та недоторканні слова раз за разом пропливають у моїй голові. Я знаю багато цікавих слів. Ось наприклад: слово «лахати» — воно означає сміятись. Як багато таємниць криє  це слово, воно окутане неприступністю, та тільки щира та чиста людина може його зрозуміти.  

Отже, українські слова наповнені глибиною. Далебі українська  мова дана нам від мудрих предків, котрі сотворили її для нас. Я сподіваюся, що майбутні покоління не забудуть про ці старі та щирі слова, адже саме вони криють у собі ще багато таємниць! 

Саме завдяки мові ми можемо виражати свої почуття та думки. Досконале володіння мовою допомагає нам у житті. Завдяки культурі мови (тобто знанням багатьох українських слів) людина може правильно підібрати потрібне слово, щоб описати якесь явище. Адже саме мова є мостиком між почуттями людей.