Богом дана земля

1

Ми народилися в такій країні, де повітря пахне свободою, де цвітуть широкі луги і простираються глибокі річки. В країні, де багато краєвидних міст та просторих пахучих лісів.  Усе це – багатства нашої природи. Кожне дерево, кожна травинка – «пазл» її краси. Але звідки вона, ця краса? Звідки таке гарне небо? Звідки стільки блискучих зірок? Звідки у світі існують такі гарні і пахучі квіти? Усе це — дари від Бога, які ми повинні берегти.

Недаремно говорять: «Будь-кому мила своя країна!». Байдуже, де ти народився, чим славиться твоє місто, які люди у ньому живуть. Все одно, кожна ялинка, кожна стежка, ведуча до твого рідного дому буде чимось найпрекраснішим і найулюбленішим. І навіть Симоненко писав: «Можеш вибирати друзів і дружину, вибрати не можна тільки Батьківщину». Це ще раз підтверджує, що Бог подарив тобі життя та указав країну, де ти народишся. Країну, котра стане для тебе самим рідним ы самим дорогоцінним.

Я вважаю, що наша земля не має ніяких недоліків! Вона родюча, дуже гарна та велика. Її землі нас годують, а глибокі та чисті річки – спасають від спеки. Ми здобуваємо із Землі усе необхідне для нашого життя. Це і їжа, і сировина, і навіть повітря.

Хочеться сказати, що я люблю свою країну і вдячна Богові за те, що він дав мені можливість народитися саме у своєму місті у своєї родині.

Панченко Дар’я